venüs estetik / Neva & Venüs | Modaş Yatak

Venüs Estetik

venüs estetik

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Departman

Yönetim

Yönetim

Başvuru Sayısı

başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Başvuru Sayısı

başvuru

Departman

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER

 • Sağlık ve tercihen estetik sektöründe tecrübeli,

 • Tercihen sağlık turizmi hakkında bilgisi/deneyimi olan, 

 • Kalabalık ekiplere liderlik etmiş,

 • Bütçe yorumlayan ve bütçe bazlı yönetim tecrübesi olan,

 • İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün,

 • Raporlama yapabilen,

 • Ön muhasebe deneyimi olan,

 • MS Office programlarını iyi derecede kullanan,

 • İnsan Kaynakları süreçlerine hakim,

 • İş geliştirme alanında fikir sahibi,

 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış           

İŞ TANIMI

 • Ekibin yönetilmesinden sorumlu olmak,

 • İş geliştirme ile müşteri portföyüne katkı sağlamak, sağlık turizmini yönetmek,

 • Sosyal Medya, ve dijital platformları yönetmek,

 • İşe alım, performans, iş analizi süreçlerini yönetmek,

 • Bütçe ve muhasebeyi kontrol ederek, raporlama yapabilmek,

Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezimizin sevk ve idaresinde sorumlu “Klinik Müdürü” aramaktayız.

Aday Kriterleri

En az 5 yıl tecrübeli

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

Yapıldı

Hakkımızda

yılında kurulmuş olan Venüs Naturel Lİfe-Suna DUMANKAYA Antalya sağlıklı yaşam ve doğal güzellik merkezi , geniş bir yelpazede bütüncül bir bakış açısıyla, cilt ve estetik sorunları da dahil olmak üzere bilimsel yöntemler ve modern cihazlar yardımıyla hastalara/danışanlara hizmet vermektedir. Sağlıklı yaşam ve doğal güzellik merkezimizin çalışmalarını Güzellik ve Estetik uygulamalar olarak iki ana başlıkta değerlendirebiliriz. 1-Kurucusu ve bünyesinde hizmet veren Dr. Tolga TEMEL Sağlığın korunması için yapılması gerekenlerden vücutta hastalık oluşturan faktörlerin (ruhsal sorunlar, toksinler, ağır metaller, flora bozuklukları, genetik ve epigenetik faktörler, beslenme sorunları, nefes alma sorunları, vb.) tespit edilmesi ve yönetilmesine; kronik, metabolik ve otoimmün hastalıklarda tedavi, beslenme ve kilo kontrolünden sindirim sistemi ve bağırsak hastalıklarının tedavilerine; nefes çalışmalarından kişiye özel egzersiz planlarına ve hatta günlük yaşamda evde ve dış ortamda hastalık oluşturan etkenlere kadar (temizlik malzemeleri, pişirme araçları, gıdalar, vb.) geniş bir yelpazede bütüncül bakış açısıyla hasta kabul etmektedir. 2-Son dönemde gözde uygulamalardan olan gençlik aşıları, collegen uygulamaları gibi bir çok sorunda ; leke, ekne skar, çatlak, kırışıklık ve sarkmalar gibi klasik yöntemleri, cihazlar ve sistemik yaklaşımlarla desteklenerek kişiye özel protokoller uygulanır. Prp_cgf (kök hücre) uygulamaları tek başına kullanılabildiği gibi ihtiyaca göre tüm anti aging tedavi protokollerinde de yer verilerek yapılan işin etkinliğini artırmakta ve bu da sonuçlara yansımaktadır. Cilt bakımlarında tamamen doğal ot ve kil bakımları kişiye özel hazırlanan doğal karışımlarla cilde göre her mevsimde Suna DUMANKAYA özel bakımları yapılmaktadır. Ek olarak kilo kontorolü (HYPOXİ), sağlıklı beslenme protokolleri , dolgu, botoks, vücut şekillendirme (LPC) hizmetler de sunulmaktadır.

Şirket Sayfasına Git
/

VenusLegacy™, cilt sıkılaştırma, vücut şekillendirme, sellülit tedavisi, bölgesel yağların ortadan kaldırılması, sarkma, kırışıklık tedavisi gibi pek çok alanda kullanılabilen, yüksek teknoloji ürünü bir cihazdır. 
Multi-Polar Radyo Frekans teknolojisinin yarattığı lipoliz etkisi sayesinde, hiçbir ağrı ya da iz söz konusu olmadan tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılır. Aynı zamanda non- termal bir teknoloji olan Pulsed Electro Magnetic Fields (PEMF) sayesinde, cildin doğal yenilenme süreçlerini tetikler. Hem yüz hem de vücudun çeşitli bölgelerinde kullanılabilen Venus Legacy’nin büyük avantajlarından biri ise yaz döneminde de kullanılabilmesidir.

AMELİYATSIZ ESTETİKTE ÇIĞIR AÇAN TEKNOLOJİ

Medikal estetiğin sunduğu büyük fayda, herhangi bir girişimsel operasyon (ameliyat vb.) olmaksızın, vücudunuzda görmek istediğiniz belirgin değişime imkân vermesidir. 
Marebelis Klinik olarak deneyimli ve uzman kadromuz tarafından uygulanan yeni tedavilerden biri olan Venus Legacy, medikal estetiğin bu anlamda ulaştığı zirve noktalarından biri.
Sahip olduğu tescilli VariPulse™ teknolojisi sayesinde, vücut şekillendirme ile başta sellülit ve kırışıklık tedavisinde fark yaratan sonuçlar almanızı sağlar. Vakum ve hava soğutma özellikleri uygulama sırasında büyük konfor sağladığı için Venus Legacy son dönemde çok tercih edilen uygulamalardan biri haline gelmiştir.

YÜZ VE VÜCUT İÇİN TEK CİHAZ

Pek çok cihaz sadece yüz veya vücut için ayrı ayrı kullanılırken, Venus Legacy özel başlıkları sayesinde her iki uygulama tipi için de ideal sonuçlar alınmasını sağlar. 
DiamondPolar, OctiPolar ve 4D Vücut & Yüz başlıkları, yüzün hassas ve küçük bölgelerinde olduğu kadar vücudun geniş bölgelerinde de başarılı sonuçlar alınmasını mümkün kılar. Her biri, özel uygulama amaçlarına uygun işlevsellik için tasarlanmış olan bu başlıklar, gözle görülür sonuçları hızla elde etmenin önemli bileşenleridir. 
Tüm başlıklar aynı zamanda “Real-time Thermal Feedback” (gerçek zamanlı termal geribildirim) teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde, uygulama esnasında cildin ısı düzeyi an be an takip edilebilmekte ve uygulama kalitesi ve hasta konforu üst düzeye çıkarılmaktadır.

Estetik işlemlere Venüs darbesi

Astrologların Venüs'ün durumuyla ilgili yaptığı açıklama, güzellik ve estetik sektöründe duraksamalara yol açtı. 19 Aralık'ta Oğlak Burcu'nda başlayan ve 29 Ocak'a kadar süreceği söylenen Venüs retrosunun, estetik işlem yaptırmak için doğru bir zaman olmadığını açıklayan astrologlar, pek çok operasyonun ertelenmesine neden oldu.

ŞUBAT GELSİN DİYE BEKLİYORUZ

Venüs'ün geri gidişinden dolayı durgun bir dönem yaşadıklarını söyleyen Medikal Estetik Hekimi Osman Baş, "Yılbaşından sonraki hafta ile birlikte alışık olmadığımız randevu iptalleri, ertelemeler veya bekletmeler yaşandı. Bu durum, polikliniğimize yeni gelen danışanlar ve hastalarda da oldu, işlemleri devam edenlerde de. Sayının çok olması dikkatimizi çekti. İstanbul'daki meslektaşlarımda da aynı mevzular yaşanınca, bunun sebebinin Venüs gezegeni olduğunu öğrendik. Astrologlar, birkaç hafta önceki yorumlarda Venüs'ün retroda olduğunu belirterek, herhangi bir estetik, güzellik uygulaması yapılmaması yönünde uyarılarda bulunmuş. Yaptıracakların da ertelemesi gerektiğiyle ilgili öneriler sunmuş" dedi.

21 yıldır İzmir'de doktorluk yapan Osman Baş, daha önceki yıllarda da astroloji konusunda yorumlar duyduklarını ancak bu seneki kadar düşüş yaşamadıklarını belirterek, "İlgi alanıma giren bir konu olmadığı için astrolojiden pek anlamam ama bu işi yapanlara da saygı duyarım. Astrologları eleştirmek gibi algılanmasın. Bu yapılan uyarılar bana biraz ilginç geldi. Çünkü işlerimiz önemli ölçüde duraksadı. Bizim en hareketli olduğumuz dönem Aralık ve Mayıs arasıdır. Eskiden o kadar yoğun çalışırdık ki kendimize zaman ayıramazdık. Şimdi randevu saatlerinde çay içmeye bile vakit buluyoruz. İstanbul'daki estetik camiası kan ağlıyor ve Venüs retrosunun geçmesini bekliyor. 7 Şubat'tan sonra normale döneceğiz" açıklamasında bulundu. Astrolojiyle ilgisi olmayan kişilerin normal şekilde tedavilerini yaptırmaya devam ettiğini kaydeden Baş, Venüs'ün retroda olmasının onları pek etkilemediğini ve herhangi bir sıkıntı ya da endişe verici durum yaşamadıklarını dile getirdi.

FİLİZ ÖZKOL YANITLADI

VENÜS NEDEN ÖNEMLİ?

KONUYLA ilgili açıklamada bulunan astroloji yazarımız Filiz Özkol, "Venüs özellikle kadınların çok değer verdiği, güzellik, asalet ve bakımı temsil eden sanatçı bir gezgendir. Genellikle insanların yüzlerinde ve bedenlerinde kendisini gösterir. Venüs retrolarında güzellikle ilgili konular donar. Tıpkı Merkür retrosunda ilişkilerin blokaja girmesi gibi. Çünkü bu retro, güzellikle ilgili bütün ilerlemeyi durdurur ve yapılan olayları da olumsuz etkiler. Venüs, 3 Şubat'tan sonra normale döner" yorumunu yaptı.

ERECAN AKGÜN

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası