ranetsis etüt / Çorlu Fen Bilimleri Kurs Merkezi - Çorlu Özel Ders - Dershane - Dersane - Anasayfa

Ranetsis Etüt

ranetsis etüt

LGS Şube

LGS telafisi olmayan, öğrencilerin eğitim hayatında girdiği en önemli sınavlardan biridir. İyi bir üniversiteye gitmenin yolu nitelikli ve iyi bir liseden geçmektedir.

MEFKURE LGS KURSU Sakarya’nın deneyimli LGS öğretmenleriyle öğretim yapmaktadır.

 

MEFKURE LGS KURS İÇERİĞİ

Eğitimde YAPAY ZEKA 4T EĞİTİM MODELİNİ uygulamaktayız.

TEŞHİS : 3 haftada bir deneme ve analizli karne

TEDAVİ : Ranetsis , Kafes ve Baykuş etütleri

TAKİP : Eğitim Koçluğu ve Rehberlik

TERCİH : Okul Tercihleri

 

 

Ders günlerimiz: Cumartesi(5), Pazar(5) + Salı(2) & Perşembe(2)

Yıllık toplamda saat ders

 

KAFES-BAYKUŞ ETÜTLERİ

 

Sabah veya öğlen öğretmen gözetiminde yapılır.

Sınav analizlerinden öğrencinin zorlandığı konular belirlenir. Bu öncelikli konular kafes kafes etütlerinde öğrenciler tarafından çalışılır.

 

RANETSİS ( Randevulu Etüt Sistemi)

 

Her hafta 2 farklı dersten 2 adet randevu alınabilir.

Birebir konu anlatımı veya soru çözümü yapılır

 

EĞİTİM KOÇLUĞU

Her öğrencinin bir eğitim koçu vardır

Eğitim koçu öğrencinin haftalık ödevlendirmesini ve takibini yapar

Ödev takip çizelgesinin raporu her hafta Pazar günü velilere iletilir

                     

Gebze Raf Sistemleri

Fen Bilimleri GOLD

 BÜYÜK KAMPANYA !

Hemen tıklayıp formu doldur, BURS imkanını kaçırma !
Hızlandırılmış programlarla bu zor günlerde senin yanındayız.


ERKEN KAYIT FIRSATI

Tüm banka kartlarına 9 taksit

Fen Bilimleri&#;nin

Diğer Kurslardan Farkı

Türkiye genelinde 20 milyondan fazla öğrenci bizi tercih etti

Birebir Eğitimin

faydasını

tartışacak değiliz

Normal öğrenmeye göre 11 kata kadar daha fazla bilgiyi aynı sürede alabilirsiniz.

Kalabalıkta kaybolmadığın

tek kurs biziz.

Bizim gözbebeğimizsin. senin derdinle dertlenip, senin için çözüm üretiyoruz. Senin yapamadığın konuların analizini yapıyor, sana özel çözümler üretiyoruz.

SINAVI KAZANMANIN SIRRI NEDİR ?

Son 20 yılın en iyi kursu Fen Bilimleri

 • BİREYSEL TEŞHİS VE TEDAVİ
 • YAYIN KALİTESİ
 • AZ MEVCUTLU SINIFLAR
 • KOÇLUK SİSTEMİ
 • GERÇEĞE YAKIN SINAVLAR

Kişiye Özel Kitap ve Sıfır Hata !

Bizi normal kurslarla karşılaştırmayın.

NORMAL KURSLARDA SINAV SONUCUNA GÖRE ÖDEVLENDİRME YAPILIR

BİZ 3 SINAVDA BİR SANA YAPAMADIĞIN KONULARDAN SANA ÖZEL KİTAP BASIYORUZ.

Çorlu&#;da ilk defa Yapay Zeka teknolojisi eğitim öğretim için bir kursta kullanılıyor!

Sıfır hata ve kişiye özel kitapla öğrenemediğiniz her şeyi tespit edip senin için sana özel çözümler üretiyoruz.

Sıfır hata kitabı beş denemede bir yapamadığın sorulardan oluşan bir kitapçıktır. Bu kitapçık sana özeldir ve sadece senin için basılmıştır.

Kişiye özel kitap 6 denemede bir denemelerde yapamadığın soruların benzerlerinden oluşan zorluk seviyesi; Zor-Orta-Kolay mantığı ile hazırlanmış, adına basılmış sayfa aralığında değişen kitaptır.

Bu teknoloji sayesinde çizgi altı çalışmasıyla aynı konuda takılan tüm öğrencileri tespit edebiliyor ve onlar için ek dersler düzenleyebiliyoruz.

ÇORLU ÖZEL DERS FİYATLARI

11 Kata Kadar etkili öğrenme sağlayan derslerimiz

Her öğrencinin bilişsel seviyesi farklıdır. Okulda kalabalıkta kaybolan öğrencinin açığını kapatmak için gittiği etüt merkezi ya da kurslar vardır. Bu ortamlarda sınıf ortamı modeli ile ders verdiğinden bilgi dağılımında sorun yaşanabilir. Bu nedenle öğrenciyle birebir öğretim yapmak daha verimli ve hızlı sonuçlar doğurur.

Öğrencilerin seviyesi eğitimcilerimiz tarafından analiz edilir. Sadece ihtiyaç duyulan dersler için hizmet verilir. Her öğrenciye aynı ders programı sunulmaz.
Belirlenen seviyeye göre öğrencinin ders programı öğrenci ve veli ile birlikte oluşturulur. Yapılan program, müfredata uygun şekilde konular bire bir özel ders ile işlenir. Soru çözümleri kolaydan zora doğru yapılarak öğrencinin pratik kazanması sağlanır.
Soru çözme ve kitap bitirme ev ödevleri verilerek kazanımların tamamlanması sağlanır. Öğrencinin kütüphanede bu ödevleri tamamlaması öğretmen gözetiminde devam eder.

Yeni gelen öğrencilerimizin öncelikle eksikleri tespit edilir. Okul sınavları yaklaşırken yazılı çalışmaları yapılır ve öğrenci gerçek sınavından önce şubemizde küçük bir deneme sınavı olur. Böylece eksik konular saptanır ve ders programı ona göre şekillenmiş olur. Öğrencilerin çözemedikleri soruları sormaları için sessiz sınıfta her zaman bir öğretmen bulunur ve öğrenci sessiz sınıfta her zaman soru sorabilir. Meb ve ÖSYM sınavlarına hazırlık çalışmaları yapılır.

✅ Sessiz Sınıf ✅ Eğitim Koçu İle Takip ✅ Yazılı Hazırlık Çalışmaları ✅ MEB ✅ ÖSYM Sınav Hazırlıkları ✅ Soru Çözüm Programları


Günümüzde özel ders lüks olmaktan çıkmıştır. Eğitime yapılan yatırım hiçbir zaman boşa gitmez. . Birebir derste öğrencinin derse odaklanması daha kolaydır. Birebir derste öğrenme daha hızlı gerçekleşir. Birebir ders alan öğrenciler eksiklerini daha hızlı giderirler. Başarı öz güven demektir. Başarmak pozitif enerjidir. Pozitif enerji, hayata bakış açımızı olumlu yönde geliştirir. Birebir ders hedeflerinizi hızlı gerçekleştirebilmek için en iyi yöntemlerden birisidir.

Kursumuzda tüm adaylar, tüm derslerden ders alabilirler. Ön lisans öğrencileri için, DGS, KPSS, Lisans adayları ve mezunlar için KPSS, ALES, YDS, YÖK DİL, IELTS, TOEFL, AÖF, vb. tüm sınavlar için kurslarımız ve birebir derslerimiz bulunmaktadır.

Kursumuza şöyle bir göz at

Pandemide sürekli dezenfekte çalışmalarının sürdüğü ve başarıya adımlarını

sağlam atabileceğin kursumuzdan görseller

ÇORLU FEN BİLİMLERİ&#;NİN ÖNE ÇIKAN

ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

Say say bitmez aslında ama yine de önemli gördüğümüz başlıklar neler bi bakalım.

Kremler & Serumlar
Kremler & Serumlar
Kremler & Serumlar
Kremler & Serumlar

Ön Kayıt Formu

Formu Doldur Seni Arayalım

UZMAN EĞİTİM KADROSU

GELECEĞİNİ HAZIRLIYOR

 • Bilmediğiniz kısayol kalmasın
 • Sınav öğrencisinin psikolojisini iyi biliriz
 • Müfredata tam olarak hakimiz
 • Yapay Zeka ile zenginleştirilmiş içerik
 • Sınırsız soru çözümü
 • Kişiye özel kitaplar

SINAVI FEN BİLİMLERİ İLE KAZANIN

Bizim bildiğimiz en iyi iş öğrencileri sınavlara hazırlamaktır.

Biz işimizi yaparken sen sınavını kazan !

Bize Yazn Yol Tarifi Hemen Arayn

Yürüyen Merdivenler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası