nuçe ciwan / Nûçe Ciwan - Ateşin Çocukları İnisiyatifi

Nuçe Ciwan

nuçe ciwan

Nûçe Ciwan

Android application Nûçe Ciwan developed by Nuce Ciwan is listed under category Education. The current version is , updated on 15/11/ . According to Google Play Nûçe Ciwan achieved more than 1 thousand installs. Nûçe Ciwan currently has 21 reviews with average vote value

“Gençliğin Dinamizmiyle Hakikatin İzinde” sloganı ile 1 Ocak ’de özelde Orta Doğu olmak üzere dünya tarihinde bir ilke imza atarak Gençlik ajansımızı kurduk. İnternet üzerinden funduszeue.info, funduszeue.info, funduszeue.info adresleriyle; Kürtçe, Sorani, Türkçe, Arapça, İngilizce ve Almanca dillerinde haber servisi yapmaktayız. Hızlı, güvenilir, objektif habercilik ilkesiyle, başta içinde bulunduğumuz Orta Doğu coğrafyasında kurduğumuz haber ağı sayesinde yazılı, fotoğraflı ve görüntülü haber servisi olarak hizmet üretiyoruz.

“Herkesin doğru haber ve bilgi alma, özgür düşüncesini ifade etme ve eleştiri hakkına sahip olduğu” gerçeği ile hareket eden ajansımız genç muhabir ağı ve editörleriyle özelde Gençlik kesimleri olmak üzere bütün toplumlara ulaşmayı hedeflemektedir.

Toplumların öncüsü olan Gençlik kesimlerine hitap etme, insan hak ve özgürlüklerine; ırk, dil, din, mezhep, cinsiyet farkı gözetmeksizin toplumsal farklılıklara saygılı, toplumun doğru haber alma hakkına sonuna kadar bağlı, basın etiğinden taviz vermeyen, her türlü sansürü reddeden Nûçe Ciwan Gençlik Ajansı gönüllülük esası üzerinden tanzim ediliyor.

Nûçe Ciwan‘a gönüllü muhabir veya editör olmak için ajansımızın +49 numaralı telefonu veya [email protected] – elektronik posta adresleri aracılığıyla başvurularınızı iletebilirsiniz.

Bizi takip edin hakikatlerden haberdar olun. Destek olun sansürleri beraber aşalım.

We are currently offering version This is our latest, most optimized version. It is suitable for many different devices. Free download directly apk from the Google Play Store or other versions we're hosting. Moreover, you can download without registration and no login required.


We have more than + available devices for Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, Motorola, LG, Google, OnePlus, Sony, Tablet with so many options, it’s easy for you to choose games or software that fit your device.


It can come in handy if there are any country restrictions or any restrictions from the side of your device on the Google App Store.

What's New


Test-Release

Rate and review on Google Play store


You may also like these apps


Nûçe Ciwan’dan zorunlu açıklama

Nûçe Ciwan, 10 Mart gününden bu yana ajanslarının hedef alındığı için zorunlu bir açıklama yayınladı.

  • ANF
  • HABER MERKEZİ
  • Salı, 13 Mar ,

Yazılı bir açıklama yapan Nûçe Ciwan, “onayımız dışında, ajansımızın güvenlik açıklarından yararlanılarak eklenen bir açıklamayla, ajansımızın ilişkilendirilmesini kesinlikle kabul etmiyoruz” dedi.

Nûçe Ciwan açıklaması şöyle:

“Son günlerde bazı Alman basın yayın organlarında, ajansımız Nûçe Ciwan’da çıkan birkaç açıklama ve haber üzerinden karalama kampanyası başlatılmıştır. Bu haberlerden dolayı kamuoyuna bir açıklama yapmayı görev biliyoruz.

10 Mart günü Morgenpost gazetesi ve birçok Alman yayın organı ‘Kürt örgütü Avrupa’da saldırı çağrısı yapıyor’ başlığıyla yayınladıkları haberle, ajansımız hedef gösterilmektedir. Kürt kurumları ve ajansımız bilinçli olarak kimliği belirsiz kişilerce ortaya atılan açıklama üzerinden illegalize edilmek istenmektedir. Yayınlanan haberlerde ‘Kürt Gençlik İnsiyatifi’ adıyla yapılan açıklama, ajansımız tarafından yapılan açıklama olarak gösterilmiştir. Nûçe Ciwan-Gençlik Haber Ajansı olarak hiç kimseye eylem vb. etkinlik çağrısında bulunma gibi bir misyonumuz yoktur. Bize kaynaklarımızdan ve muhabirlerimizden gelen bilgi ve haberleri kamuoyu ile paylaşma dışında bir faaliyetimiz ve misyonumuz bulunmamaktadır. Dolayısıyla, ajansımıza, onayımız dışında, ajansımızın güvenlik açıklarından yararlanılarak eklenen bir açıklamayla, ajansımızın ilişkilendirilmesini kesinlikle kabul etmiyoruz. Söz konusu açıklamanın içeriğindeki şiddet ibareleri yayın politikamız ve ilkelerimize terstir.

Bu temelde yaptığımız araştırmalar çerçevesinde ‘Kurdische Jugendinitiative: Den Krieg in Efrîn am auf Europas Straßen tragen!’ başlıklı açıklamanın editörlerimiz tarafından eklenmediği sonucuna ulaşılmıştır. Söz konusu açıklamanın ajansımıza nasıl eklendiğine ilişkin araştırmalarımız devam etmektedir. Bu konuda somut bilgilere ulaştığımızda kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Tüm kamuoyundan ajansımıza yönelik başlatılan karalama kampanyasına itibar etmemelerini talep ediyor, tüm baskılara rağmen demokratik yayıncılık, özgür düşünce ve evrensel insan halkları kurallarına saygı çerçevesinde yayınlarımıza devam edeceğimizi belirtiyoruz. Kamuoyuna rahatsızlık verecek ve ajansımızı karalayacak, haksız saldırılara olanak sağlayacak benzer durumların yaşanmaması için gereken tedbirleri alacağımızı ve hassasiyet göstereceğimizi ifade ediyoruz.”

Nûçe Ciwan - Ateşin Çocukları İnisiyatifi

Ne yazık ki aynı tarih Aziz Türk milletini, insanlık tarihinin en acımasız terörist grubu ile karşı karşıya getirmiştir.

Doğuya öğretmen gönderdik öldürdünüz. Sizlere tedavi etsin diye doktor gönderdik kurşuna dizdiniz.

Bebek öldürdünüz bebek!!!

Nice yetimler bıraktınız, ne evlat acıları çektirdiniz. Özerklik, özgürlük, önderlik adına dediniz ve imkansız bir sevda peşinde koştuğunuz.

Şu ana kadar yapılanların tamamı hiçbir medeniyet ve hiçbir inanç sisteminin içerisinde yer bulamamasına rağmen, bunlarla yetinmeyip günahların en büyüğünü deniyorsunuz.

"Ateşin çocukları inisiyatifi" gibi ahlaksız bir isim verilen bu grup sözde "özgür özerk kürdistan" statüsü verilene kadar Türkiye sınırları içerisinde özellikle batı bölgesinde orman yakmaya devam edeceklerini bildirmişler.

Nûçe Ciwan isimli terörist yayın merkezinde de 11 Temmuz Ağustos arası yapılan orman yangını eylemlerini listelemişler.

Şimdi bunları destekleyen ve gerek siyasi gerek ticari gerekse gönülden destek veren Kürt halkına soruyorum.

Lütfen listeyi dikkat inceleyiniz.

24 Ağustos Kütahya Gediz yangını 8 hektar 80 dönüm
24 Ağustos Mersin Tarsus yangını 7 hektar 70 dönüm
24 Ağustos Edirne Keşan yangını hektar dönüm
24 Ağustos Uşak Banaz yangını 3 hektar 30 dönüm
22 Ağustos Balıkesir Edremit yangını 50 hektar dönüm
22 Ağustos Muğla Marmaris yangını 1 hektar 10 dönüm
18 Ağustos İzmir Karabağlar yangını hektar dönüm
18 Ağustos İzmir Bornova yangını 1 dekar 4 dönüm
18 Ağustos İzmir Urla 1 hektar 10 dönüm
18 Ağustos İzmir Menderes hektar dönüm
17 Ağustos İzmir Selçuk hektar dönüm
12 Ağustos Balıkesir Marmara adası 80 hektar dönüm
11 Ağustos İstanbul Pendik 4 hektar 40 dönüm
11 Ağustos Mersin Bozyazı 35 hektar dönüm
11 Ağustos Afyonkarahisar Başmakçı 20 hektar dönüm
11 Ağustos Antalya Kumluca 3 hektar 30 dönüm
11 Ağustos Bursa İznik 2 hektar 20 dönüm
10 Ağustos Çanakkale Eceabat hektar dönüm
7 Ağustos Muğla Bodrum hektar dönüm
4 Ağustos İzmir Foça 4 hektar 40 dönüm
24 Temmuz Manisa Soma 6 hektar 60 dönüm
23 Temmuz Antalya Manavgat 1 hektar 10 dönüm
22 Temmuz Antalya Gazipaşa 10 hektar dönüm
22 Temmuz İstanbul Şile 3 hektar 30 dönüm
21 Temmuz Aydın Nazilli 6 hektar 60 dönüm
11 Temmuz Muğla Fethiye hektar dönüm

Toplamda bu ahlaksız örgütün hektar yani dönüm ormanı yaktığı rapor edilmiştir.

İlgili otoritelerin açıklamalarına göre 10 metrekarede bir ağaç olduğunu bildiğimizden bu kansız örgütün adet ağacı yok ettiği tespit edilmiştir.

Şimdi bu acı tablodan sonra Kürt halkına tekrar soruyorum.

Sizin, çocuklarınızın ve hatta torunlarımızın ciğerlerine çekeceği oksijeni bile yok etmeye kalkan bu örgüt ve siyasi avanesine destek vermeye devam edecek misiniz?

Elinizi vicdanınıza koyun

Böyle bir şerefsizliğe imza atan bu terör örgütüne karşı sabırla bekleyen Türk halkı, kitlesel galeyana gelerek doğu-batı ayırt etmeksizin bunun hesabını soracaktır.

Yol yakınken bu tür ahlaksız ve gerilla taktiği bile diyemeyeceğimiz bir savaştan vazgeçmelisiniz

Yangından kaçamayan binlerce ayı, kurt, tavşan, geyik ve milyonlarca yavru kuş ayrıca börtü böceğin katliamı bizlere zarar verdiği gibi Kürtlere, halkına da zarar vermektedir.

Fakat

Bu vesile ile bir Türk milliyetçisi olarak tabii ki bir plan yapmaktayız. Daha önce denenmeyen çok çılgınca bir olayı deneyeceğim. Bir adam var ismi Masanobu Fukuoka, bir tarım bilgesi.

Kendisi 10 yıl kadar önce aramızdan ayrıldı ama insanoğluna bir miras bıraktı ve mirasının adı da "Ekin sapı devrimi"

Daha sonraki yazılarımda anlatacağım bu Japon bilge ile herkes haşır neşir olacaktır.

Bu büyük bilge adamın ortaya attığı ve benim deneyerek sonuca ulaştım bir taktik var adı da "tohum topları".

Kil toplarının içine fıstık çamı tohumu koyup milleti organize ederek Pkk'nın bize vermiş oldu 3 milyonun üzerindeki ağaç kaybını birkaç gün içinde telafi etmeyi düşünüyoruz.

Fıstık çamı ekmemdeki gaye, bölge köylüsüne bir sermaye yaratmak ve kilosu TL'nin üzerinde olan fıstık çamı ile bir katma değer yaratmaktır.

Uçsa da uçmasa da zaten parasını ödediğimiz yangın helikopterleri ile her gün havadan tohum topları saçarak günde ağaç dikmeyi düşünüyoruz.

Tüm illerde birkaç yıl içinde uygulamaya geçmeyi planladığımız ve ismi # dünyayı yeşile boyayan adam # olan bu girişim ile kilometre yukarıdan bizleri çeken uydu görüntülerini bile değiştireceğiz.

Teke tek savaş stratejisinden uzak olan bu asimetrik savaş metodu, dünya literatüründe ilktir ve son olması ümidiyle Başbuğumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bir sözü ile yazımıza son verip esenlikler diliyorum.

"Biz kimsenin düşmanı değiliz, yalnız insanlığa düşman olanlara düşmanız."

Ve siz insanlığa düşmansınız!!!

Dosya:German, French, and Spanish YPG funduszeue.info

Bu video, ekran görüntüsü veya sesli alıntı başlangıçta YouTube CC lisansı altında yüklendi.

Web sitelerinin durumları: "YouTube, kullanıcıların videolarını Creative Commons CC BY lisansı ile işaretlemelerine izin verir."

Yükleyiciye: Varsa orijinal dosyaya ve yazar bilgilerine bir bağlantı (URL) sağlamalısınız.

w:tr:Creative Commons
atıf

Bu dosya, Creative CommonsAtıf Uluslararası lisansı ile lisanslanmıştır

Şu seçeneklerde özgürsünüz:
  • paylaşım – eser paylaşımı, dağıtımı ve iletimi
  • içeriği değiştirip uyarlama – eser adaptasyonu
Aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır:
  • atıf – Esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunmalısınız.
funduszeue.info BY Creative Commons Attribution truetrue

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası