listdiff / Programsız Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Bulunur? - Parafesör

Listdiff

listdiff

svn_diff

(PECL svn >= )

svn_diff — Recursively diffs two paths

Açıklama

svn_diff(
    string,
    int,
    string,
    int
): array

Bilginize:

This is not a general-purpose diff utility. Only local files that are versioned may be diffed: other files will fail.

Bağımsız Değişkenler

First path to diff. This can be a URL to a file/directory in an SVN repository or a local file/directory path.

Bilginize: Göreli yollar, geçerli çalışma dizini PHP çalıştırılabilirini içeren dizinlerden biriymiş gibi çözümlenir. Betiğin çalıştırıldığı dizini kullanmak için realpath() işlevi veya dirname(__FILE__) kullanılır.

Uyarı

If a local file path has only backslashes and no forward slashes, this extension will fail to find the path. Always replace all backslashes with forward slashes when using this function.

First path&#;s revision number. Use to specify the most recent revision.

Second path to diff. See for description.

Second path&#;s revision number. See for description.

Dönen Değerler

Returns an array-list consisting of two streams: the first is the diff output and the second contains error stream output. The streams can be read using fread(). Returns or on error.

The diff output will, by default, be in the form of Subversion&#;s custom unified diff format, but an » external diff engine may be used depending on Subversion&#;s configuration.

Örnekler

Örnek 1 Basic example

This example demonstrates the basic usage of this function, and the retrieval of contents from the stream:

Yukarıdaki örneğin çıktısı:

Index: funduszeue.info =================================================================== funduszeue.info (/foo) (revision 23) +++ funduszeue.info (/foo) (revision 27) // further diff output

Örnek 2 Diffing two revisions of a repository path

This example implements a wrapper function that allows a user to easily diff two revisions of the same item using an external repository path (the default syntax is somewhat verbose):

Örnek 3 Portably diffing two local files

This example implements a wrapper function that portably diffs two local files, compensating for the realpath() fix and the backslashes bug:

Notlar

Uyarı

Bu işlev DENEYSELDİR. Bu işlevin davranışı, ismi ve belgeleri PHP&#;nin sonraki sürümlerinde hiçbir duyuru yapılmaksızın değiştirilebilir. Bu risk göze alınamayacaksa bu işlev kullanılmamalıdır.

add a note

User Contributed Notes

There are no user contributed notes for this page.

To Top

Instagram takip etmeyenleri bulma (programsız)

Instagram’da takipçi sayısına değer vermeyen kullanıcılar olduğu üzere belirli aralıklarla takipçilerinin eksilip eksilmediğini denetim eden kullanıcılar da var. O denli ki, Instagram’da beni takip etmeyenleri nasıl bakılırsabilirim? ’de de en epey gelen sorulardan. Instagram takip etmeyenleri bulma programsızyolu mevcut.

Instagram, her yeni takipçide size bildirim gönderse de, profilinizi denetim etmediğiniz sürece birinin sizi takip etmeyi bırakıp bırakmadığını bilemezsiniz. Kapalılık siyaseti niçiniyle, Instagram’da takibi bırakanlarkullanıcı tarafınca direkt görülemiyor lakin size yardımcı olabilecek birkaç tahlil var.


Instagram takipten çıkanlarve takip etmeyenleriçin direkt bir liste sunmasa da, takibi bırakanlar iki farklı yolla öğrenilebiliyor. Android ve iOS platformu için geliştirilmiş birkaç uygulama mevcut lakin az sayıda takipçiye sahipseniz uygulama kullanmanıza gerek yok. Bu rehber yazıda hem uygulama ile tıpkı vakitte uygulamasız (programsız) Instagram’da takip etmeyenleri bulma yolunu göstereceğiz.


Instagram saklı hesap görme prosedürü

1 hf. evvel eklendiInstagram takip etmeyenleri bulma

Bu sistem, hayli sayıda takipçisi olmayan Instagram hesapları için düzgün bir seçenek. Binlerce takipçiniz var ise tüm takipçiler listenizi gözden geçirmeniz uzun vakit alacaktır. Takip ettiğiniz hesapların sayısıyla sizi takip eden hesapların sayısı içinde büyük fark var ise, bunun için yapılmış uygulamaları kulanmak daha makul olacaktır. Takipçiler ve Takip Edilenler listenizi karşılaştırarak sizi takipten çıkanları denetim edebilirsiniz. Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur programsız? adım adım gorelim:

Instagram ayrıntıları indirme

 1. Instagram uygulamasını açın ve profilinize gidin.
 2. Ayarlar menüsünü açın ve Hareketlerin’e dokunun.
 3. detaylarıni indir’e dokunun.
 4. E-posta adresinizi girin ve “İndirme talep et”e dokunun.
 5. Instagram’dan gelen e-postada “detayları indir”e tıklayın.
 6. Instagram kullanıcı ismi ve şifrenizi girin ve indir butonuna tıklayın.

Instagram takibi bırakanlar görme

 1. Zip evrakını açın ve followers_and_following klasörüne girin.
 2. funduszeue.info ve funduszeue.info belgelerini web tarayıcınızda açın.
 3. funduszeue.info sitesini açın.
 4. Takipçiler listesini kopyalayıp List A kısmına yapıştırın.
 5. Takip Edilenler listesini kopyalayıp List B kısmına yapıştırın.
 6. Compare Lists’e tıklayın.
 7. A only, sizi takip edenler; AB, sizi takip eden ve takip ettiğiniz şahıslar; B only, sizi takip etmeyenler
 8. Sıralama ölçütlerinden Sort A – Z seçimini yapıp yine Compare Lists’e tıklayın.
 9. Instagram’da sizi takip etmeyenleri görmek için, B only kısmına bakın.

Instagram takibi bırakanlar uygulama önerileri

Instagram takip etmeyenleri bulma programsız yolu, epeyce takipçili hesaplarda tesirli değil. Bunun için, üçüncü parti uygulamaları kullanmanın mantıklı olduğunu düşünebilirsiniz. Sizinle tıpkı fikirde olan milyonlarca kullanıcı var ve sıklıkla Instagram takip etmeyenler hangi program? sorusunu soruyorlar.


Instagram hesap dondurma nasıl yapılır?

2 hf. evvel eklendiInstagram takipten çıkanları görmeimkanı sağlayan tüm bu uygulamalar, indirdiğiniz andan itibaren toplanan dataları gösterir. Uygulamayı yüklemedilk evvel kaybettiğiniz takipçilerin hiç birini goremezsiniz. Bu uygulamalar, ayrıyeten Instagram tarafınca onaylanmamıştır, bu da hesap güvenliğinizin risk altında olabileceği manasına gelir. Ayrıyeten Instagram, rastgele bir ihtar yapmadan API’sini ve kurallarını değiştirebildiğinden uygulama artık çalışmayabilir. Unfollowgramve FollowMeter‘ı buna örnek gösterebiliriz.


Instagram takipçi takip uygulamasını indirdikten daha sonra, uygulama üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmanız ve Instagram’la ilgili bilgilerinize erişmesine müsaade vermeniz gerekir. Bu çeşit uygulamalar, sadece sizi takip etmeyi bırakanları değil, profil aktifliğinizi de takip eder. Instagram geri takip etmeyenler, engelleyenler vb. bilgiler de sağlarlar. Instagram kim takip etmiyor programı fiyatsız indirilebiliyor mu? Evet ancak, tüm özellikleri kullanabilmek için uygulama içi satın alım yapmanız, premium sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

Hem Android Google Play Store’da birebir vakitte App Store’da “Instagram takibi bırakanlar uygulama” olarak arattığımızda fazlaca sayıda seçeneğe rastladık lakin bu uygulamaları teklif olarak sunmak istemedik. Zira, daha evvel de belirttiğimiz üzere bu cins uygulamaları kullanabilmek için Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor ve giriş yaptığınız anda hesabınız ele geçiriliyor, hesabınıza yine erişmek için uğraş sarf etmeniz gerekiyor. Ayrıyeten fiyatsız olarak gözüken bu uygulamalar, asıl fonksiyonunu fiyatlı sürümde yerine getiriyor; yani abone olmadan tam olarak kullanamıyorsunuz. Hem paranızı tıpkı vakitte hesabınızı kaptırmamak için yüklemekten kaçının.


Instagram hesap kurtarma nasıl yapılır?

2 hf. evvel eklendiBu rehber yazıda, Instagram takip etmeyenleri bulmaprogramsız nasıl oluyor? anlatmaya çalıştık. Instagram takibi bırakanlar vb. ismi taşıyan uygulamalara itibar etmemeniz konusunda tekrar yine uyarıyoruz. Apple, App Store’da bu çeşit uygulamaları tespit ettiğinde aslına bakarsanız kaldırıyor lakin Android tarafında APK olarak yüklenebiliyor. “Instagram takipten çıkanları görme” altında listelenen uygulamaları, programları lütfen kullanmayın.

 

Değişkenler eylemleri

Masaüstü akışında el ile bir değişken oluşturmak için, Değişken ayarla eylemini dağıtın. Bu eylem, yeni değişken için bir ad ve değer girmenizi gerektirir.

Değişken ayarla eyleminin ekran görüntüsü.

Bir değişkenin sayısal değerini artırmak veya azaltmak için sırasıyla Değişkeni artır ve Değişkeni azalt eylemlerini kullanın.

Değişkeni artır eyleminin ekran görüntüsü.

Çoğu eylem, sonucunu bir değişkene çıkarır. Örneğin, Yeni liste oluştur eylemi boş bir liste oluşturur.

Aynı şekilde, Rastgele sayı üretme eylemi rastgele bir sayısal değer üretir. Bu eylemde Birden çok numara oluştur'u etkinleştirirseniz birden çok rastgele sayısal değer içeren bir liste değişkeni oluşturursunuz.

Rastgele sayı üret eyleminin ekran görüntüsü.

Varolan bir listeye öğeler eklemek için, Listeye öğe ekle eylemini dağıtın ve eklenecek öğeyi tanımlamak için bir sabit kodlanmış değer veya değişken girin. Benzer şekilde, Öğe öğelerini listeden kaldır eylemi ile öğeleri listeden kaldırabilirsiniz.

Not

Listenin dizinleri 0'dan başlar, yani listedeki ilk öğenin dizini 0 olur. Listedeki ilk öğeye başvurmak için %ListName[0]%, ikinci öğeye başvurmak için %ListName[1]% vb. gösterimini kullanın.

Bir veri tablosu değişkeni oluşturmak isterseniz Yeni veri tablosu oluştur eylemini dağıtın ve görsel oluşturucuyu kullanarak onun ilk öğelerini belirtin.

Bir veri tablosu değişkenini düzenlemek için, Veri tablosunda bul veya değiştir ve Veri tablo öğesini güncelleştir eylemleri gibi ilgili eylem alt grubunun eylemlerini kullanın.

Yeni veri tablosu oluştur eyleminin ekran görüntüsü.

Yeni veri tablosu oluştur

Yeni bir veri tablosu değişkeni oluşturur.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Yeni tabloHayıVeri tablosuGiriş veri tablosu

Değişkenler üretildi

Bağımsız değişkenTürüTanım
DataTableVeri tablosuYeni veri tablosu

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Veri tablosuna satır ekle

Sona veya belirli bir dizin değerinden önce satır ekler.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Veri tablosuHayırVeri tablosuBirlikte çalışacak veri tablosu değişkeni. Bu değişken, bir veri tablosu değişkeni oluşturan eylem tarafından önceden belirtilmiş olmalıdır
KonumaGeçersizVeri tablosunun sonu, Satır dizininden önceVeri tablosu sonuYeni satırın, veri tablosunun sonuna mı yoksa belirtilen satır dizininden önce mi ekleneceğini belirtin
Satır diziniHayırSayısal değerKonum içine parametresi olarak "satır dizininden önce" belirtildiğinde kullanılacak satır dizini değerini ekleyin
Yeni değerlerHayırListe, Veri satırıBu parametre, sütun sayısının veri tablosundaki sütun sayısı ile eşleştiği bir liste veya veri satırı değişkeni kabul eder

Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Özel durumVeri Akışı Açıklaması
Öğe dizini aralığın dışındaSağlanan öğe dizininin aralık dışında olduğunu belirtir
Geçersiz giriş bağımsız değişkenleriGeçersiz bir giriş parametresi olduğunu gösterir
Uyumsuz tür hatasıUyumsuz türde bir giriş parametresinin sağlandığını gösterir

Veri tablosunda bul veya değiştir

Veri tablosu değerlerini bulur ve/veya değiştirir.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Veri tablosuHayırVeri tablosuBirlikte çalışacak veri tablosu değişkeni. Bu değişken, bir veri tablosu değişkeni oluşturan eylem tarafından önceden belirtilmiş olmalıdır
Search modeGeçersizBul, Bul ve değiştirFindArama modu (bul veya bul ve değiştir)
All matchesGeçersizBoole değeriTrueMetnin bulunan tüm eşleşen hücrelerde mi yoksa ilk eşleşen hücrede mi bulunacağını veya değiştirileceğini belirtin
Text to findHayırMetin değeriVeri tablosunda bulunacak metin
Normal ifade kullanarak bulGeçersizBoole değeriFalseHücre içeriğini bulunacak metinle eşleştirmek için normal ifade kullanılıp kullanılmayacağını belirtin
Match caseGeçersizBoole değeriFalseBüyük/küçük harfe duyarlı veriler için arama yapılıp yapılmayacağını belirtin
Match entire cell contentsGeçersizBoole değeriFalseYalnızca belirtilen metni içeren hücrelerin aranıp aranmayacağını belirtin
Text to replace withHayırMetin değeriEşleşen hücreleri değiştirmek için kullanılacak metin
Search byGeçersizHer yerde, SütundaHer yerMetin için arama sırası (her yer veya sütun)
Sütun dizini veya adıHayıMetin değeriSütun üst bilgisi veya dizin değeri

Değişkenler üretildi

Bağımsız değişkenTürüTanım
DataTableMatchesVeri tablosuEşleşmeler için satır ve sütun dizinlerini içeren veri tablosu

Özel durumlar

Özel durumTanım
Sağlanan normal ifade geçersizSağlanan normal ifadenin geçersiz olduğunu belirtir
Sütun adı yokBelirtilen sütun adının var olmadığını gösterir
Sütun dizini aralığın dışındaSağlanan sütun dizininin aralık dışında olduğunu belirtir
Uyumsuz tür hatasıUyumsuz türde bir giriş parametresinin sağlandığını gösterir

Veri tablosu öğesini güncelleştir

Tanımlı bir sütundaki veri tablosu satır öğesini güncelleştirin.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Veri tablosuHayırVeri tablosuBirlikte çalışacak veri tablosu değişkeni. Bu değişken, bir veri tablosu değişkeni oluşturan eylem tarafından önceden belirtilmiş olmalıdır
ColumnHayırMetin değeriGüncelleştirilecek öğenin sütun adı veya dizini
RowHayırSayısal değerGüncelleştirilecek öğenin satır dizini
Yeni değerHayırMetin değeriBelirtilen satır dizininde ve sütunda güncelleştirilecek yeni değer

Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Özel durumVeri Akışı Açıklaması
Öğe dizini aralığın dışındaSağlanan veri tablosu öğesinin aralık dışında olduğunu belirtir
Sütun adı yokBelirtilen sütun adının var olmadığını gösterir
Sütun dizini aralığın dışındaSağlanan sütun dizininin aralık dışında olduğunu belirtir
Uyumsuz tür hatasıUyumsuz türde bir giriş parametresinin sağlandığını gösterir

Veri tablosundan satır sil

Tanımlı bir sütundaki veri tablosu satır öğesini güncelleştirin.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Veri tablosuHayırVeri tablosuBirlikte çalışacak veri tablosu değişkeni. Bu değişken, bir veri tablosu değişkeni oluşturan eylem tarafından önceden belirtilmiş olmalıdır
Satır diziniHayırSayısal değerVeri tablosu içindeki silinmesi gereken satır dizini

Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Özel durumVeri Akışı Açıklaması
Öğe dizini aralığın dışındaSağlanan veri tablosu öğesinin aralık dışında olduğunu belirtir

Sayıyı kes

Sayısal bir değerin tamsayı veya kesir basamaklarını alın veya değeri belirtilen sayıda ondalık basamağa yuvarlayın.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Number to truncateHayırSayısal değerKesilecek/yuvarlanacak sayısal değeri içeren sayı veya değişken
OperationYokTamsayı bölümünü Al, ondalık bölümünü al, sayıyı yuvarlaTamsayı bölümünü alBelirtilen sayı üzerinde gerçekleştirilecek işlemi belirtir
Decimal placesEvetSayısal değer3Belirtilen sayıyı yukarı yuvarlamak için kullanılacak ondalık basamak sayısı. Sonuç olarak bir tamsayı döndürmek için 0 girin

Değişkenler üretildi

Bağımsız değişkenTürüTanım
TruncatedValueSayısal değerKesilen veya yuvarlanan sayı

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Rastgele sayı oluştur

Minimum ve maksimum değer arasında kalan rasgele bir sayı veya rasgele sayılar listesi oluşturun.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Minimum değerEvetSayısal değer0Oluşturulacak rasgele sayıların alt sınırı
Maksimum değerEvetSayısal değerOluşturulacak rasgele sayıların üst sınırı
Generate multiple numbersYokBoole değeriYanlışTek bir rasgele sayı mı yoksa rasgele sayılar listesi mi oluşturulacağını belirtir
How many numbersEvetSayısal değer10Kaç adet rasgele sayı oluşturulacağını belirtir
Allow duplicatesYokBoole değeriYanlışAynı sayının rasgele sayılar listesinde birden çok kez görünmesine izin verilip verilmeyeceğini belirtir

Değişkenler üretildi

Özel durumlar

Özel durumTanım
Rastgele sayı oluşturulamadıRasgele bir sayı oluşturulurken hata oluştuğunu gösterir

Listeyi temizle

Listedeki tüm öğeleri kaldırın.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
List to clearHayırGenel değerlerinlistesiÖğelerini kaldırmak için liste değişkeni

Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Öğeyi listeden kaldır

Listeden bir veya birden çok öğeyi kaldırın.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Remove item byYokDizin, DeğerDizinBelirtilen bir dizindeki öğenin veya belirli bir değere sahip öğelerin kaldırılıp kaldırılmayacağını belirtir
At indexHayırSayısal değerKaldırılacak öğenin dizin numarası
With valueHayırGenel değerKaldırılacak öğe
Remove all item occurrencesYokBoole değeriYanlışBelirtilen öğeyle eşleşen tüm oluşumları kaldırır
From listHayırGenel değerlerinlistesiKaldırılacak öğeleri içeren liste
Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Özel durumVeri Akışı Açıklaması
Öğe dizini aralığın dışındaÖğe dizininin aralık dışında olduğunu belirtir
Öğe bulunamadıÖğenin listede bulunmadığını belirtir

Listeyi sırala

Bir listenin öğelerini sıralayın. Aynı türdeki öğeleri kullan.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
List to sortHayırGenel değerlerinlistesiSıralanacak listeyi içeren değişken
Sort by list item's propertiesYokBoole değeriFalseListe öğeleri nesnelerse (dosyalar, klasörler vb.) öğeyi belirli bir özelliğe göre sıralamak için bu seçeneği etkinleştirin. Öğeleri varsayılan özelliklerine göre sıralamak için bu seçeneği devre dışı bırakın (örn. dosya nesneleri tam yoluna göre sıralanır)
First property to sort byEvetMetin değeriListeyi sıralamak için kullanılacak öğenin özelliğinin adı. Her nesnenin özellik adları için yardım dosyasına başvurun
SortYokArtan, azalanArtan düzendeİlk özelliğe göre artan düzende mi azalan düzende mi sıralama yapılacağını belirtir
Second property to sort byEvetMetin değeriListeyi sıralamak için kullanılacak ikinci bir özelliğin adı
SortYokArtan, azalanArtan düzendeİkinci özelliğe göre artan düzende mi azalan düzende mi sıralama yapılacağını belirtir
Third property to sort byEvetMetin değeriListeyi sıralamak için kullanılacak üçüncü özelliğin adı
SortYokArtan, azalanArtan düzendeÜçüncü özelliğe göre artan düzende mi azalan düzende mi sıralama yapılacağını belirtir

Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Listeyi karıştır

Liste için rasgele bir permütasyon oluşturun.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
List to shuffleHayırGenel değerlerinlistesiKarşılaştırılacak listeyi içeren değişken

Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Listeleri birleştir

İki listeyi tek bir listede birleştirin.

Giriş parametreleri

Değişkenler üretildi

Özel durumlar

Özel durumAçıklama
Sağlanan listeler uyumsuz türlere sahipSağlanan listelerin uyumsuz türlere sahip olduğunu belirtir

Listeyi tersine çevir

Liste öğelerinin sırasını tersine çevirin.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
List to reverseHayırGenel değerlerinlistesiÖğelerinin sırası tersine çevrilecek liste
Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Yinelenen öğeleri listeden kaldır

Listedeki öğelerin birden çok oluşumunu kaldırın; böylece sonuçta elde edilen listedeki her öğe benzersiz olur.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
List to remove duplicate items fromHayırGenel değerlerinlistesiYinelenen öğelerin kaldırılacağı liste değişkeni
Ignore text case while searching for duplicate itemsYokBoole değeriYanlışYinelenen öğeler aranırken metnin büyük/küçük harfe duyarlı olmayan karşılaştırmasının gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceğini belirtir (yalnızca metin öğelerinden oluşan listelere uygulanır)

Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Ortak liste öğelerini bul

İki listeyi karşılaştırın ve her ikisinde ortak olan öğelerle yeni bir liste oluşturun.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
First listHayırGenel değerlerinlistesiKarşılaştırılacak ilk listeyi içeren değişken
Second listHayırGenel değerlerinlistesiKarşılaştırılacak ikinci listeyi içeren değişken

Değişkenler üretildi

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Listeleri çıkar

İki listeyi karşılaştırın ve birinci listede bulunan ancak ikinci listede yer almayan öğelerle yeni bir liste oluşturun.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
First listHayırGenel değerlerinlistesiKarşılaştırılacak ilk listeyi içeren değişken
Second listHayırGenel değerlerinlistesiKarşılaştırılacak ikinci listeyi içeren değişken

Değişkenler üretildi

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Veri tablosu sütununu listeye al

Veri tablosu sütununun içeriğini listeye dönüştürür.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Veri tablosuHayırVeri tablosuListeye dönüştürülecek sütunu içeren veri tablosu
Column name or indexHayırMetin değeriSütun adları tanımlanmışsa sütunun adı veya alınacak sütunun dizin numarası

Değişkenler üretildi

Bağımsız değişkenTürüTanım
ColumnAsListGenel değerlerinlistesiBelirtilen veri tablosunun içeriklerini içeren yeni liste

Özel durumlar

Özel durumAçıklama
Sütun adı yokSütun adının veri tablosunda olmadığını belirtir
Sütun dizini aralığın dışındaSütun dizininin aralık dışında olduğunu belirtir

JSON'u özel nesneye dönüştür

JSON dizesini özel bir nesneye dönüştürün.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
JSONHayırMetin değeriÖzel nesneye dönüştürülecek JSON metni veya bir metin içeren önceden oluşturulmuş değişken

Değişkenler üretildi

Bağımsız değişkenTürüTanım
JsonAsCustomObjectGenel değerSağlanan JSON'dan dönüştürülen özel nesne

Özel durumlar

Özel durumTanım
JSON ayrıştırılırken hata oluştuBelirtilen JSON ayrıştırılırken hata oluştuğunu belirtir

Özel nesneyi JSON'a dönüştür

Özel bir nesneyi JSON dizesine dönüştürün.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Custom objectHayırÖzel nesneJSON'a dönüştürülecek özel nesne

Değişkenler üretildi

Bağımsız değişkenTürüTanım
CustomObjectAsJsonMetin değeriSağlanan özel nesneden dönüştürülen JSON

Özel durumlar

Özel durumTanım
Özel nesne ayrıştırılırken hata oluştuÖzel nesne ayrıştırılırken hata oluştuğunu belirtir

Listeye öğe ekle

Listeye yeni bir öğe ekleyin.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Add itemHayırGenel değerListeye eklenecek bir değer veya değişken. Birden çok öğenin ekleneceği bir değerler listesi sağlayın. Listede belirli türde öğeler varsa, yeni öğe bu türe dönüştürülür
Into listHayırGenel değerlerinlistesiYeni öğelerin ekleneceği bir liste değişkeni

Değişkenler üretildi

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Yeni liste oluşturma

Yeni boş liste oluşturun.

Giriş parametreleri

Bu eylem herhangi bir giriş gerektirmez.

Değişkenler üretildi

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Değişkeni artır

Değişkenin değerini belirli bir miktarda artırın.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Variable nameHayırSayısal değerArtırılacak sayısal değer
Increase byHayırSayısal değerDeğişkenin artırılacağı bir sayısal değer veya bir sayısal değer içeren önceden oluşturulmuş değişken

Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Değişkeni azalt

Değişkenin değerini belirli bir miktarda azaltın.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
Variable nameHayırSayısal değerDeğişkenin azaltılacağı bir sayısal değer veya bir sayısal değer içeren önceden oluşturulmuş değişken
Decrease byHayırSayısal değerDeğişkenin azaltılacağı bir sayısal değer veya bir sayısal değer içeren önceden oluşturulmuş değişken

Değişkenler üretildi

Bu eylem herhangi bir değişken oluşturmaz.

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Değişken ayarla

Yeni veya mevcut bir değişkenin değerini ayarlayın, yeni bir değişken oluşturun veya daha önce oluşturulmuş bir değişkenin üzerine yazın.

Giriş parametreleri

Bağımsız değişkenİsteğe bağlıKabul ederVarsayılan DeğerTanım
İşlemHayı*Değişkene atanacak değer

Değişkenler üretildi

Bağımsız değişkenTürüVeri Akışı Açıklaması
NewVar*Ayarlanacak değişkenin adı

Not

Üretilen değişken adları özel karakterler, boşluk ve Latince olmayan karakterler içeremez. Ayrıca, bunlar aritmetik karakterlerle de başlayamaz.

Özel durumlar

Bu eylem herhangi bir özel durum içermez.

Azure.Storage.Files.Shares.Models Ad Alanı

CopyableFileSmbProperties

Kaynak dosyadan kopyalanacak Smb Özellikleri.

CopyStatus

'x-ms-copy-id' tarafından tanımlanan kopyalama işleminin durumu.

FileLastWrittenMode

The FileLastWrittenMode.

NtfsFileAttributes

Dosyalar ve Dizinler için NTFS dosya öznitelikleri.

PermissionCopyMode

Dosya güvenlik tanımlayıcısını kaynak dosyadan kopyalama veya x-ms-file-permission veya x-ms-file-permission-key üst bilgi değeriyle tanımlanan değeri kullanarak ayarlama seçeneğini belirtir.

ShareFileRangeWriteType

Aşağıdaki seçeneklerden birini belirtin: - Güncelleştir: İstek gövdesi tarafından belirtilen baytları belirtilen aralığa yazar. Güncelleştirmeyi gerçekleştirmek için Aralık ve İçerik Uzunluğu üst bilgileri eşleşmelidir. - Temizle: Belirtilen aralığı temizler ve bu aralık için depolama alanında kullanılan alanı serbest bırakır. Aralığı temizlemek için Content-Length üst bilgisini sıfır olarak, Aralık üst bilgisini de temizlenip temizlenecek aralığı gösteren bir değere (en büyük dosya boyutuna kadar) ayarlayın.

ShareFileTraits

İşlemlerle GetFilesAndDirectoriesAsync(String, CancellationToken) paylaşımlar listelenirken dahil edilecek özellikler.

ShareLeaseDuration

Bir paylaşım kiralandığında, kiralamanın sonsuz mu yoksa sabit süreli mi olduğunu belirtir.

ShareLeaseState

Paylaşımın kira durumu.

ShareLeaseStatus

Paylaşımın geçerli kira durumu.

ShareProtocols

Paylaşımda ayarlanabilen protokoller.

ShareRootSquash

The ShareRootSquash.

ShareSnapshotsDeleteOption

Paylaşımın anlık görüntülerini silme seçenekleri.

ShareStates

ile GetSharesAsync(ShareTraits, ShareStates, String, CancellationToken)birlikte gelen paylaşımları belirlemek için durumlar. işlemini tamamlamak için yapılması gereken işlemleri belirledikten sonra sizi yine bilgilendireceğiz.

ShareTraits

İşlemlerle GetSharesAsync(ShareTraits, ShareStates, String, CancellationToken) paylaşımlar listelenirken dahil edilecek özellikler.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası