hilmi topaloğlu / Hilmi Topaloğlu Kimdir? Prestij Müzik Şirketi Kim Tarafından, Ne Zaman Kuruldu?

Hilmi Topaloğlu

hilmi topaloğlu

GEÇİRDİĞİ BEYİN AMELİYATI SONRASINDA TANINMAYACAK HALE GELEN HİLMİ TOPALOĞLU'NA SANAT DÜNYASINDAN SADECE BİR KİŞİ YARDIM ELİNİ UZATTI!.. KİM Mİ?

Sanat dünyası, "bir ünlü" dışında Hilmi Topaloğlu'nu zor günlerinde yalnız bıraktı..

Vatan gazetesinin bugünkü sayısında , bir dönem Prestij Müziğin patronluğunu yapan Hilmi Topaloğlu'nun beyin ameliyatı geçirdikten sonra sanat dünyasından sadece Mahsun Kırmızıgül'den destek gördüğünü yazdı!

Haberde yayınlanan fotoğrafta Topaloğlu'nun çok kötü bir durumda olduğu açık açık gözler önüne seriliyordu Artık yemeğini bile eşinin yardımıyla yiyen Topaloğlu'na tek desteğin eski ortağı Mahsun Kırmızıgül'den geldiği yazıldı

İşte Vatan gazetesinin bugünkü sayısında yer alan Hilmi Topaloğlu'yla ilgili haberin metni

En vefalı dost Mahsun çıktı
Prestij Müzik'in patronuydu. Ancak işleri ters gitti. Hem parasından hem de sağlığından oldu. Prodüktör Hilmi Topaloğlu'na bir tek Mahsun Kırmızıgül yardım eli uzattı

Beyninde tespit edilen tümör nedeniyle 26 Mayıs'ta ağır bir ameliyat geçiren Prestij Müzik'in eski sahibi, Hilmi Topaloğlu şimdi tanınmaz halde. Hayat dolu kişiliği, espirileriyle herkesin sevgilisi olan Topaloğlu, şimdi konuşamıyor, yemeğini bile kendi yiyemiyor. Topaloğlu'nun tedavi masraflarını, prodüktörün bir süre önce vefasızlıkla suçladığı Mahsun Kırmızıgül üstlendi. Sağ kol ve bacağını kullanamayan Topaloğlu'na, Kırmızıgül 30 milyar lira yardımda bulundu. Ankara'daki Bayındır Hastanesi'ne kontrol için gelen Topaloğlu'na eşlik eden eşi Semiha Hanım "Ameliyatı Prof. Gazi Yaşargil ve Prof. Haluk Deda para almadan yaptı. Talep etmememize rağmen Mahsun Kırmızıgül para yardımında bulundu" dedi. Topaloğlu'nun Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz'i vefasızlıkla suçlamasının hatırlatılması üzerine Semiha Topaloğlu, şöyle konuştu:

Sık sık ziyaret etti
"Eşim rahatsızlığının ilk günlerinde fazla hassas davrandı. Mahsun da Özcan da eşimin hastalığının ciddiyetini anladıktan sonra bizimle yakından ilgilendi. Mahsun evimize gelerek bizi sık sık ziyaret etti. Ardından da maddi destekte bulundu. Özcan da sık sık telefonla arayarak, eşimin durumunu sordu." Rahatsızlığı nedeniyle kendini ifade etmekte zorluk çeken Topaloğlu'nun yemeklerini de eşi Semiha Topaloğlu yediriyor. Ameliyat nedeniyle saçları kesilen Topaloğlu'nu Ankara'da dostları tanımakta zorluk çekti.

Hep yanında olacağım
Prestij Müzik'te ortak olduğu ancak daha sonra anlaşmazlık yüzünden yollarını ayırdığı Hilmi Topaloğlu'na yardım etmenin boynunun borcu olduğunu söyleyen Mahsun Kırmızıgül, " aydır yanındayım. Ben olduğum sürece kimsenin yardım etmesine gerek yok" dedi. Sanat dünyasında büyük bir vefasızlık yaşandığını belirten ünlü türkücü, "Bir dönem kırgındık. Yanlış kararlar vermişti ayrılmıştık. Ancak hepsi geride kaldı. Eskiden yanında olanların çoğu ziyaretine bile gitmiyor. Ben hep yanında olacağım" dedi.

NEREDEN NEREYE
Bir zamanlar yüzünden tebessüm eksik olmayan esprileriyle herkesin sevgilisi haline gelen hilmi Topaloğlu şimdi yemeğini bile eşinin yardımıyla yiyor

Son Güncelleme:

Hilmi Topaloğlu'nun oğlu Volkan Topaloğlu'na 'Prestij Meselesi' yanıtı! "Bu olumsuz tutum için üzüntü duymaktayız"

Ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu'nun yılında hayatını kaybeden kardeşi, müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu'nun Anadolu'nun dört bir yanından bulduğu yetenekli genç sanatçıları keşfetmesini konu edinen, yönetmen koltuğunda Mahsun Kırmızıgül'ün oturduğu, başrolde ise Erkan Petekkaya, Erdal Özyağcılar, ve Eser Yenenler gibi ünlü oyuncuların rol aldığı "Prestij Meselesi" filmi 3 Şubat'ta vizyona girecek.

Hilmi Topaloğlu'nun hayatını ele alan film için Mahsun Kırmıgül üç yıl aradan sonra yönetmen koltuğunda otururken filmin Türkiye'nin yanı sıra birçok ülkede de gösterime girmesi bekleniyor.

mahsunjpg

VOLKAN TOPALOĞLU FİLMİN YASAKLANMASINI İSTEDİ

80 milyon TL bütçeli filmin vizyona girmesine günler kala Hilmi Topaloğlu’nun eski eşinden olan büyük oğlu Volkan Topaloğlu, filmin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül'e babasının itibarına zarar verdiği iddiasıyla dava açtı. Topaloğlu, açtığı davada filmin gösteriminin engellenmesini talep etti.

Henüz vizyona girmeyen filmle ilgili açılan davanın ilk duruşması 26 Ocak’ta görülecek. Davanın nasıl sonuçlanacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Prestij Meselesi'nden ilk fotoğraflar​​​​​​​

"ONUN YÜZÜNDEN BABAMIN BEYNİNDE TÜMOR ÇIKTI" DEMİŞTİ

Hilmi Topaloğlu'nun oğlu Volkan Topaloğlu yılında verdiği röportajda Mahsun Kırmızıgül'ün hastalık sürecinde Hilmi Topaloğlu ile ilgilenmediğini vurgulayarak şunları söylemişti:

"Babamın beyninde tümör çıktığında ve ameliyat sürecinde Mahsun Kırmızıgül onu ziyaret etmedi. Etrafındaki kişilere babamın rahatsızlığı ile ilgili 'Numara yapıyor' diye yorumlarda bulunuyordu. Babamın hastalığı sekiz-dokuz ay sürdü ve Kırmızıgül hiçbir şekilde babamı aramadı, hastalığıyla ilgilenmedi. Hastalığı son aşamadayken, tepki görmemek için ziyarete geldi.

Babam o dönemde Mahsun Kırmızıgül'ü silmişti. Onun için hep 'nankör' diyordu. Herkese "Mahsun Kırmızıgül beni sattı, yalnız bıraktı" derdi. Onun tavırlarına çok içerledi. Babam, Mahsun onu yalnız bırakıp sattığı için o hastalığa yakalandı. Yaşadığı üzüntüler nedeniyle beyninde tümör çıktı."

​​​​​​​

FİLMİN YAPIMCISINDAN VOLKAN TOPALOĞLU'NA YANIT

Filmin yapımcısı Boyut Film, Volkan Topaloğlu'nun filmin gösteriminin yasaklanması için açtığı davaya sert çıkarak şu açıklamayı yaptı:

"Yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün uzun yıllardır çekmeyi arzu ettiği, bir otobiyografi, bir umut hikayesi olarak “Prestij Meselesi” tüm sinema severlerin son yıllarda büyük heyecan ve merakla beklediği bir filmdir. Hal böyleyken, merhum Hilmi Topaloğlu’nun büyük oğlu Volkan Topal tarafından, “Prestij Meselesi” filminin, merhum Hilmi Topaloğlu’nun kişilik haklarına saldırı teşkil eden sahneleri olduğu iddiası ile gösteriminin durdurulması, engellenmesi için İstanbul Fikri Haklar Hukuk Mahkemesi'nden tedbir talep edilmiştir.

Mahsun Kırmızıgül bugüne kadar onlarca sinema filmine yönetmenlik yapmış, filmleri milyonlarca gişeye sahip bir yönetmen olarak, kendisinin müzik hayatında çok önemli bir yere sahip olan, “Abi “ diye hitap ettiği, onlarca ses sanatçısını keşfeden bir deha olan Hilmi Topaloğlu ile beraber geçtikleri o sihirli ve umut dolu yolun filmini de çfunduszeue.info çekti de……

Prestij Meselesi, sadece Mahsun Kırmızıgül’ün değil,onunla beraber Haluk Levent ve Özcan Deniz'in de bin bir zorlukla ama umutlarını yitirmeden müzik dünyasında var oluş çabalarının, Hilmi Topaloğlu’nun sihirli dokunuşu ilemilyonların sevdiği sanatçılar haline gelmelerinin funduszeue.info müzik piyasasının altın çağının yaşandığı Unkapanı Plakçılar Çarşısı'nı 90'lı yılların başlarında resmeden, o dönem yüzlerce hit olmuş şarkının ve efsane olmuş ses sanatçısının izleyiciye hatırlatıldığı, birbirinden değerli sinema sanatçılarının rol icra ettiği, yüzlerce sinema emekçisinin aylar süren emeği ile çekilmiş bir sinema filmidir.

Filme Merhum Hilmi Topaloğlu’nun eşi, iki oğlu ve abisi Mustafa Topaloğlu da büyük destek vermiş, filmin ve Mahsun Kırmızıgül'ün yanında olarak Hilmi Topaloğlu'nun güzel anılarını yaşatmak için hep beraber çaba sarf etmişlerdir. Prestij Meselesi, yönetmenin otobiyografisi olup, Hilmi Topaloğlu’nun hayat hikayesi değildir. Film Hilmi Topaloğlu’nun manevi hatırasını ve ailesinin manevi duygularını zedeleyecek herhangi bir unsur taşımadığı gibi, Hilmi Topaloğlu’nun kıymetli anısına ve ışığına bir vefa duruşudur.

90’lı yıllarda kamuya mal olmuş bir müzik şahsiyetini, yeni nesillere tanıtmak, sevenlerinin ve de en başta yönetmen Mahsun Kırmızıgül ve ailesinin en büyük isteğidir. Eminiz ki kendisi de hayatta olsaydı, sanat özgürlüğünün en büyük savunucusu olur ve filme sonsuz destek verirdi.

Kısacası "Prestij Meselesi" sinema filmi merhum Hilmi Topaloğlu ve ailesinin kişilik haklarını zedelemeyen aksine onun umut, heyecan ve müzik dehasına selam duran, çok keyifle izlenecek bir sinema filmi olup, filme karşı Volkan Topal tarafından girişilen bu olumsuz tutum için üzüntü duymaktayız."

kaynağı değiştir]

Hilmi Topaloğlu Kimdir? Prestij Müzik Şirketi Kim Tarafından, Ne Zaman Kuruldu?

Haberler

Yaşam

Biyografi

Hilmi Topaloğlu Kimdir? Prestij Müzik Şirketi Kim Tarafından, Ne Zaman Kuruldu?

Efsane müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu, 3 Şubat 'te vizyona girecek olan 'Prestij Meselesi' filmi sebebiyle son günlerde gündemden hiç düşmüyor. 90'lı yılların başında müzik piyasasında fenomen haline gelen Prestij Müzik şirketinin kurucusu Hilmi Topaloğlu, evli ve 3 erkek çocuk babasıdır. Gelin birlikte, 1 Eylül 'te hayatını kaybeden müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu'nun başarılarla dolu yaşam serüvenine kısa bir yolculuk yapalım

Sakarya'nın Karasu Kızılcık köyünde dünyaya gelen Hilmi Topaloğlu, doğumludur.

Sakarya'nın Karasu Kızılcık köyünde dünyaya gelen Hilmi Topaloğlu, doğumludur.

yılında İstanbul'a geldi. Hilmi Topaloğlu, yılında müzik sektörüne girdi.

 yılında İstanbul'a geldi. Hilmi Topaloğlu, yılında müzik sektörüne girdi.

Hilmi Topaloğlu, yılında Burhan Aydemir'le birlikte Prestij Müzik şirketini kurarken; 'Prestij Müzik'in' 90'lı yıllarda müzik piyasasının fenomeni haline geleceğini bilmiyordu.

Hilmi Topaloğlu, yılında Burhan Aydemir'le birlikte Prestij Müzik şirketini kurarken; 'Prestij Müzik'in' 90'lı yıllarda müzik piyasasının fenomeni haline geleceğini bilmiyordu.

Hilmi Topaloğlu, Prestij Müzik ile gönüllerde taht kurmaya, filmlere konu olmaya devam ediyor.

Hilmi Topaloğlu, Prestij Müzik ile gönüllerde taht kurmaya, filmlere konu olmaya devam ediyor.

Hilmi Topaloğlu'nun Kurduğu Müzik Şirketleri;

Hilmi Topaloğlu'nun Kurduğu Müzik Şirketleri;

Hilmi Topaloğlu'nun Kurduğu Prestij Müzik Şirketiyle Çalışmış Bazı İsimler;

Hilmi Topaloğlu'nun Kurduğu Prestij Müzik Şirketiyle Çalışmış Bazı İsimler;

İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası