feyyaz gündoğan / Ethem Yasak'tan tokat gibi cevap!

Feyyaz Gündoğan

feyyaz gündoğan

Gazeteci Bircan Yıldırım, sosyal medya hesabından yayınladığı bir Whatshapp görüşmesi ekran kaydında, AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olan Feyyaz Gündoğan ile iş adamı Ethem Yasakarasında aday gösterme pazarlığının yapıldığını iddia etti. Asılsız paylaşıma AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk’ün de alet edildiği görüldü.

Ethem Yasak konuyla ilgili yaptığı açıklama da bu iddiaların yalan olduğunu ispat etti. Söz konusu yazışmada Ethem Yasak’ın cep telefonu operatörün Vodafone olduğu görüldü.

Yasak ise yaptığı açıklama da kullandığı telefon operatörünün Türkcell olduğunu kanıtladı.

Sert ifadelerle Yıldırım ve arkasındakilere yüklenen Yasak açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

‘’Gazeteci geçinen lağım faresi Bircan Yıldırım. Twitter hesabından benim telefonumdan yapıldığını iddia ettiğin Whatshapp görüşmesi ekran kaydını paylaşmışsın. Ben Türkcell abonesiyim, lağım faresi Bircan bana ait olduğunu iddia ederek paylaştığın ekran kaydında ise Vodafone yazılıdır.

Bu da paylaştığın ekran kaydının bana ait olmadığının ispatıdır. Ben 4 yıldır Metin Külünk ile iki yıldır da Feyyaz Gündoğan ile görüşmedim, konuşmadım, mesajlaşmadım.

Kim parayla oyunu satar namussuz şerefsizdir, kim parayla oy satın alır namussuz şerefsizdir, kim bu işe aracılık eder namussuz şerefsizdir, kim aslı olmayan iftiraya, yorumla ve paylaşımla çanak tutar namussuz şerefsizdir. Kim ki tezgah kurup, olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermeye çalışıp bundan medet umar namussuz şerefsizdir.

Gazeteci geçinen lağım faresi Bircan Yıldırım, bu iftiranı ispat etmezsen kahpesin, alçaksın. Bu tezgahı kurup lağım faresinin eteğinin altına saklananlar, siz eteğin altına saklandığınız lağım faresinden daha kahpe ve alçaksınız’’ 

GÜNDOĞAN'DAN AÇIKLAMA!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Feyyaz Gündoğan ise konuyla ilgili yaptığı açıklama da '' Bazı Sosyal Medya hesaplarında Yayınlanan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekil Aday Adayı Feyyaz Gündoğan’ın Adaylık için Metin Külünk’le Whatsap üzerinden Para pazarlığı yazışmaları ile ilgili Feyyaz Gündoğan bir Açıklama yaptı. Gündoğan Yaptığı Açıklama’da; “Aday Adaylığı sürecinde bizleri yıpratmak isteyen bazı şahıslar, Şahsıma yönelik uyarlamalar yaparak sosyal medyada bizleri kirletmek istemişlerdir. Bu asılsız Paylaşımları yapanlar hakkında gerekli hukuki işlemler başlatacağız. Halkımızın bu tür kirli bilgilere itibar Etmemelerini rica ediyorum. Kamoyuna saygıyla…” ifadelerini kullandı.

KÜLÜNK'TEN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIMLAR.

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk'te sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. 

İşte o paylaşımlar

Minareyi çalmaya hazırlananların kılıf diktiklerine şahit oluyoruz. Bugünkü yedili sekizli dokuzlu masanın bileşenlerinin geçtiğimiz yıllarda dâhil oldukları organizasyonlar 14 Mayıs Seçimi için de düzenleniyor. FETÖ ve PKK’yı kontrol eden şeytani aklın emrindekiler her yerde her alanda, aklınıza gelen ve gelebilecek her türlü hilede iftirada yalanda ve itibar suikastlerine devam funduszeue.infoçak hain Fetö ve PKK şeytani taktikleri tekrar devrede. sahte belge oluştur sonra bunu sosyal medya ya ver ve troller vasıtasıyla yay ve kamuoyuna bu gerçek gibi algı oluştur. Bu şeytani saldırılar adalete elbette hesap verecektir. Milletimizin vidanında mahkum olmuşlardır. Ne yaparsanız yapın, hangi kirli oyunu planlayıp şeytanınızla devreye koyarsanız koyun kaybedeceksiniz ATEŞİ NEMRUTTAN KORKARMI İBRAHİM OLAN HODRİ MEYDAN HODRİ MEYDAN HODRİ MEYDAN Sizinle ve Sizin Ağababalarınızla Bağımsız Özgür Türkiye için mücadeleye devam edeceğiz.

Feyyaz Gündoğan Kimdir?

Feyyaz Gündoğan Kimdir?

Feyyaz Gündoğan Kimdir?

Feyyaz Gündoğan Nereli

Feyyaz Gündoğan Kaç Yaşında? Feyyaz Gündoğan Boyu Kaç

Feyyaz Gündoğan Kaç Kilo Feyyaz Gündoğan Doğum Tarihi

Feyyaz Gündoğan Ne Demektir? Feyyaz Gündoğan Anlamı Nedir?

Feyyaz Gündoğan Kimdir? , Feyyaz Gündoğan Nereli , Feyyaz Gündoğan Kaç Yaşında? , Feyyaz Gündoğan Boyu Kaç , Feyyaz Gündoğan Kaç Kilo , Feyyaz Gündoğan Doğum Tarihi , Feyyaz Gündoğan Ne Demektir? , Feyyaz Gündoğan Anlamı Nedir?

Feyyaz Gündoğan kelimesi için sözlük içeriği bulunamadı.Kim Kimdir Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Feyyaz Gündoğan Kimdir? Kimdir?:Feyyaz Gündoğan Kimdir? Kim Kelimesi Ne Anlama Geliyor? Feyyaz Gündoğan Kimdir? Türk Dili Tarih Boyunca İlişki Kurduğu Medeniyetlerin (Ülkelerin) Dillerinden Kelimeleri Kendi Bünyesine Katmış Ve Bu Sayede Çok Zengin Bir Dil Oluşturmuştur. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Hal Böyle Olunca, Türkçe De Gündelik Hayatta Karşımıza Çıkan Bazı Sözcüklerin Anlamına Bilemeyebiliyor İlginç Bulabiliyoruz. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Son Zamanlarda Anlamı Merak Edilen Kelimelerden Olan Kim Ne Demek? TDK ye Göre Kim Sözcüğü Ne Anlama Geliyor? Kim Kelimesinin Kökeni Ne Kim Kelimesinin Kaç Anlamı Var TDK ye Göre Anlamı Nedir?
  • Feyyaz Gündoğan Kimdir? Biyografisi?:Biyografi, Feyyaz Gündoğan Kimdir? Alanında Tanınmış Kişilerin Hayatlarını Anlatan Yazım Türüdür. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Bu Yazım Türünün Temellendiği Yer Gerçekliktir. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Gerçek Dışı Olaylar Ve Yaşanmamış Hayatlar Temel Alınarak Biyografi Yazılamaz. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Anlatılan Kişi Gerçekten Yaşamış Olmalı Ve Kaleme Alınan Yazı Bu Kişinin Gerçekte Yaşadıklarını Konu Edinmelidir.
  • Feyyaz Gündoğan Kimdir? Kaç Yaşında?:Feyyaz Gündoğan Kimdir? Kaç Yaşında? Günlük Hayatın İçerisinde, Televizyon Programlarında, Basılı Ve Dijital Dergi, Gazetelerde Karşılaşılan Kelimelerin TDK Sözlüğündeki Karşılığı Merak Ediliyor. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Kaç Yaşında? Yas Ne Demek Ve Ne Anlama Gelir? Yas Kelimesinin Anlamı İle Birlikte Kökeni Ve Doğru Yazılışı İle Örnek Cümlelere Buradan Ulaşabilirsiniz. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Kaç Yaşında? İşte Uzun Yıllardır Dilimizde Olan Ve Günlük Hayatta Sıklıkla Karşımıza Çıkan Yas Kelimesi Ne Demek TDK ya Göre Anlamı Yas Kelimesinin Kaç Anlamı Var Kökeni Ne Sorularının Cevabı
  • Feyyaz Gündoğan Kimdir? Nereli?:Feyyaz Gündoğan Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Günlük Hayatta Vatandaşların Sıklıkla Kullandığı Kelimelerden Bir Tanesidir. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Nereli? Dilimizde Yer Alan Nereli Kelimesi, Gerek Günlük Hayatta Gerekse Sosyal Medyada Kullanılan Sözcüklerden Birisi Olarak Öne Çıkmaktadır. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Nereli? Türk Dil Kurumu na TDK Göre Çeşitli Anlamları Olan Nereli Kelimesi Türkçe de Tek Başına Ya Da Farklı Cümleler İle Beraber Kullanılabilir. Feyyaz Gündoğan Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Ne Demek Ve TDK ya Göre Nereli Sözcüğünün Anlamı Nedir Sorularının Yanıtlarını Arayanlar Doğru Yerdeler! Peki Nereli Kelimesinin Kökeni Ne? Nereli Kelimesinin Kaç Anlamı Var? Nereli TDK ye Göre Anlamı Nedir? İşte Cevabı.

Soğdiana, Massimiliano Vieri, Lanet, Mstislav Rostropovich, Hamza bin Abdulmuttalib, Meybod, Hamza bin Abdülmuttalib, Hazar Ergüçlü, Dego, Berane, FIFA Kulüpler Dünya Kupası Finali, Emanullah Han, Spor tırmanışı, FIFA Konfederasyonlar Kupası kadroları, Derek Fowlds, Rio 2, Herat Vilayeti, Londra Borsası, André ( doğumlu futbolcu), NGC , Portolan haritası, Ringo Starr, Katharinenheerd, Festuca scabriuscula, Spilopelia, 3. Lig, Yanal Koital Konumu, III. Charles Bibliyografyası, Sultangazi saldırısı, MrBeast, Gölgelendirici, Aedular, Bengal, Johannes Steinhoff, Miranda dili, Galatasaray U19, VI. Gustav Adolf, Cambrai Muharebesi, yapımı Türk filmleri, Fairfax County, Virginia, Shape of You, House of Lies, Adidas Jabulani, Rio Grande, Muktafi, At nalı teorisi, Tölesler, Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi, Toowoomba, Fox Networks Group, Wroclaw Üniversitesi, Kadın (BBC), Necd, Kamaz, Morina, Herat, Kalaripayat, Kakapo, , Investigation Discovery Xtra, Gabriel Milito, ATP World Tour series, Borderline (şarkı), Weimar Klasisizmi, Baherz şehristanı, Fiorino, Rock müzik tarzları listesi, Robert Aldrich, Çerkes Ethem, Fincan, Rishi Kapoor, Bobsled, Ethan Dizon, Rita Hayworth, Musahipzade Celal, Kristijan Nikolov, Macoupin County, Nagoya İstasyonu, Pırlanta 3, Crystal Waters, Fulla, Worcester Muharebesi, Adlan Akiyev, Pazarspor, Emilio Pericoli, Guevaracılık, Ana deprem, Olaf Scholz, Pavel Petrovich Çistiakov, Büyük Hesaplaşma, Görme sürekliliği, Sebastian Münster, Abkayk ve Hureys saldırısı, Dillenburg, Assiniboine, Université Lille Nord de France, Tamamdır, EOKA, Satellit, Akün Sahnesi,


Kitaplık İsminin Anlamı Nedir?, Damgalı İsminin Anlamı Nedir?, Özünlü Nedir?, Maskesiz Nedir?, Görevsever İsminin Anlamı Nedir?, Türkçü İsminin Anlamı Nedir?, Salaş İsminin Anlamı Nedir?, Öldürücü İsminin Anlamı Nedir?, Makaralı İsminin Anlamı Nedir?, I. Saka, Ayşegül Yeşilnil Kimdir?, Álvaro Morte Kimdir?, Badem Gözlü İsminin Anlamı Nedir?, Ozan Yurdakal Kimdir?, Kitapça İsminin Anlamı Nedir?, Yiğit Yılmaz Kimdir?, Damdazlak İsminin Anlamı Nedir?, Ayşegül Ünsal Kimdir?, Badekeş İsminin Anlamı Nedir?, Özsüz Nedir?, Peker, Görevsel İsminin Anlamı Nedir?, Gursaklı Nedir?, Volkan Mengi Kimdir?, İbrahim Mermer Kimdir?, Arin Ilejay Kimdir?, Türkçe İsminin Anlamı Nedir?, Salamuralık İsminin Anlamı Nedir?, Ölçüsüz İsminin Anlamı Nedir?, Majüskül İsminin Anlamı Nedir?, Badanasız İsminin Anlamı Nedir?, Ayşegül Sarıca Kimdir?, Kitabi İsminin Anlamı Nedir?, II. Saracoğlu, Arin (şarkıcı) Kimdir?, Sarkıl Nedir?, Álvaro Mesén Kimdir?, Damarsız İsminin Anlamı Nedir?, Özsever Nedir?, Mustafa Oğuz Kimdir?, Görevli İsminin Anlamı Nedir?, Dâsitanî Nedir?, Badanalı İsminin Anlamı Nedir?, Ayşegül Pehlivanlar Kimdir?, Türkari İsminin Anlamı Nedir?, Salamura İsminin Anlamı Nedir?, Ölçünlü İsminin Anlamı Nedir?, Majör İsminin Anlamı Nedir?, Saori Arimachi Kimdir?, Reşat Karagöz Kimdir?, I. Saracoğlu, Bekir Tuncay Çelen Kimdir?, Álvaro Magalhães Kimdir?, Adem Korkmaz Kimdir?, Kişmiri İsminin Anlamı Nedir?, Bonaire bayrağı Anlamı Nedir, Bonaire bayrağı Nasıl Oluştu, Bonaire bayrağı Tarihi, Bonaire bayrağı Renkleri, Bonaire bayrağı Tasarımı, Masalımsı Nedir?, Damarlı İsminin Anlamı Nedir?, Badak İsminin Anlamı Nedir?, Görevdaş İsminin Anlamı Nedir?, Dasdaracık Nedir?, Ayşegül Özbege Kimdir?, Arilena Ara Kimdir?, Filiz Akın Kimdir?, Türk İsminin Anlamı Nedir?, Şeniz Sezgin Kimdir?, Salakça İsminin Anlamı Nedir?, Ölçün İsminin Anlamı Nedir?, Mail İsminin Anlamı Nedir?, II. Saydam, Álvaro López Miera Kimdir?, Bâd-I Hevâ İsminin Anlamı Nedir?, Kazım Konak Kimdir?, Ayşegül Koca Kimdir?, Kişizade İsminin Anlamı Nedir?, Usul Boy Nedir?, Sarkastik Nedir?, Masabaşı Nedir?, Göreneksel İsminin Anlamı Nedir?, Darmaduman Nedir?, Damargenişleten İsminin Anlamı Nedir?, Arike Ogunbowale Kimdir?, Bacaksız İsminin Anlamı Nedir?, I. Saydam, Ayşegül Günay Aladağ Kimdir?, Álvaro González Soberón Kimdir?, Fatih Akın Kimdir?, Türetiliş İsminin Anlamı Nedir?, Salak İsminin Anlamı Nedir?, Ölçülü Biçili İsminin Anlamı Nedir?, Mahzurlu İsminin Anlamı Nedir?, Batuhan Çıtakbaş Kimdir?, Kişiye Özel İsminin Anlamı Nedir?, Marziyyün Nedir?, Görenekli İsminin Anlamı Nedir?, Guamlı Nedir?, Ege Arda Anılan Kimdir?, Damardaraltan İsminin Anlamı Nedir?, Bacaklı İsminin Anlamı Nedir?, Ayşegül Devecioğlu Kimdir?,

funduszeue.info Hoşgeldiniz

Feyyaz Gündoğan AK Parti'den adaylığını açıkladı

Türkiye'de 14 Mayıs'ta yapılacak genel seçimler öncesi çalışmalar başladı. Milletvekilliği aday adaylığı için başvuruların en çok yapıldığı AK Parti'de adaylık başvurusu için erkek adaylardan 20 bin, kadın ve genç adaylardan 10 bin lira, engellilerden ise 5 bin lira talep ediliyor. Başvuru yapacakların belirlenecek asgari tutarı ise AFAD'ın deprem yardım hesaplarına bağış olarak yatırması gerekiyor. Akçakale eski Belediye Başkanı ve kanaat önderi Feyyaz Gündoğan AK Parti'den milletvekilliği için başvuruda bulundu.

Yerel Haberler kategorisinde bulunan hiçbir habere herhangi bir editoryal müdahalede bulunulmamıştır. Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan tüm Sanliurfa Haberleri, otomatik olarak servis edildiği şekilde bu sayfada yer almaktadır. Sanliurfa Haberleri bölümünde yer alan haberlerin tamamının hukuki muhatabı haberi servis eden ajanslardır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası