Autor Wątek: Konkurs na Maskotk? RPO W?  (Przeczytany 18903 razy)

Offline bob-budowniczy

• Nowy u?ytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Konkurs na Maskotk? RPO W?
« dnia: Czerwiec 12, 2009, 08:22:32 am »
Urz?d Marsza?kowski og?osi? konkurs na maskotk? RPO W?

Zaprojektuj maskotk?

Województwo ?ódzkie zaprasza wszystkie dzieci do wzi?cia udzia?u w konkursie na  projekt maskotki RPO W?. Uczestnicy zostan? podzieleni na trzy grupy wiekowe: przedszkoln?, szkó? podstawowych i gimnazjaln?. Ich zadaniem b?dzie wykonanie w wybranej przez siebie technice koncepcji maskotki, kojarz?cej si? z RPO W?. Ka?da osoba mo?e zaproponowa? tylko jeden projekt i nazw? maskotki. Dzieci musz? mie? pisemn? zgod? na udzia? w konkursie od rodziców lub opiekunów. Termin nadsy?ania prac mija 15 czerwca. Nale?y je dostarczy? na adres: Urz?d Marsza?kowski w ?odzi, Departament Polityki Regionalnej, Wydzia? ds. Informacji i Promocji al. Pi?sudskiego 8, 90-051 ?ód? z dopiskiem „Maskotka RPO W?”. Specjalne powo?ane Jury wybierze co najmniej jedn? prac? z ka?dej grupy wiekowej. Najlepszy artysta przedszkolny dostanie w nagrod? hulajnog?, kask i ochraniacze, zwyci?zca ze szko?y podstawowej b?dzie si? cieszy? nowym aparatem fotograficznym, a gimnazjalista - odtwarzaczem MP4. Ponadto placówka, z której nadejdzie najwi?cej pomys?ów otrzyma sprz?t sportowy. Spo?ród nagrodzonych zostanie nast?pnie wy?oniony zwyci?zca. Jego projekt stanie si? podstaw? do stworzenia maskotki RPO W?. Komisja jurorska oceni prace do 24 czerwca.

Moja propozycja:
Ja zg?aszam Z?OTEGO FISIA

Fajny co nie?

Offline Kamar

• Nowy u?ytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • Kredyt gotowkowy - informacje
Odp: Konkurs na Maskotk? RPO W?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2010, 14:21:09 pm »
szkoda ze nie jestem przedszkolakiem... zawsze lubilem takie wyzwania jako dziecko i jedna nagrode nawet zdobylem kiedys - ale to bylo dawno i nie prawda ;)  ;D

Offline pierwszy

• Nowy u?ytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Konkurs na Maskotk? RPO W?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2010, 07:57:10 am »
Konkurs ju? dawno nieaktualny :)
j e s t e m   p i e r w s z y