Biuletyn „Fundusze Europejskie w Polsce”, nr 42

dotacje 2014-2020 fundusze unijne Znaczną część powierzchni kwartalnika poświęcamy integracji społecznej, spółdzielniom socjalnym oraz usługom na jakie mogą liczyć osoby niesamodzielne. I to zarówno najmłodsi jak i nestorzy naszych rodzin. Na łamach biuletynu autorzy zachęcają też do powrotów polskich naukowców, którym w badaniach pomaga Fundacja na rzecz Nauki Polskiej. Pokazują jak nowoczesne projekty internetowe wyrównują szanse osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. Prezentują też ofertę platform startowych, głownie w kontekście rozwoju zawodowego osób młodych.

Przeczytacie Państwo o małych przedsięwzięciach, które integrują mieszkańców pogranicza Polski oraz o ciekawych projektach ?zielonych miast?, które dają mieszkańcom miejsce nie tylko do intensywnej pracy, ale też do zasłużonego odpoczynku.

W numerze jest zachęta też do udziału w szkoleniach dla przedsiębiorców. Zainaugurowano je jeszcze w ubiegłym roku, ale w tym planuje się kolejne spotkania dla firm w całej Polsce.

Elektroniczną wersję Biuletynu znajdziesz na stronie Publikacje.

Źródło: Portal Funduszy Europejskich

10
Dodaj komentarz

3 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Monika112111

Cześć ludzie! ktoś coś słyszał o dopłatach? W styczniu chyba nic nikomu nie płacili. Ktoś wie, kiedy mają wznowić wypłaty?

kasia lubuskie

Z tego co pisaliśmy na innej stronie to w styczniu raczej nie ma co liczyć.

zuzan

ktoś pisał że od 16 lutego

Monika112111

Oj to szkoda. Bo miałam nadzieję, że coś rzucą na dniach. ehhh…

Zofia

Dopłat nie ma!!! SĄ TYLKO INFORMACJE,ŻE W PRZYSZŁYM ROKU DOPŁATY ZOSTANĄ MOCNO UKRÓCONE.

Jabatan

Mogą sobie te dopłaty w buty wsadzić nawet tylko niech nam zapłacą za naszą prace godziwe pieniądze i nikt nie będzie czekał rok na jałmużne jak żebrak każdy sobie sam wypracuje pieniądze.

Wiecho

Tak jabatan myślałem pięć lat temu, i nadal tak myślę…. pozdrawiam….

wlodek3912

comment image. No to porownajcie

Jabatan

A przeglądałem ostanio faktury za mleko w 2005roku też było 1,10za litr mleka. Wszystko do góry a mleko bez zmian od tylu lat

gacek