Biuletyn „Fundusze Europejskie w Polsce”, nr 42

dotacje 2014-2020 fundusze unijne Znaczną część powierzchni kwartalnika poświęcamy integracji społecznej, spółdzielniom socjalnym oraz usługom na jakie mogą liczyć osoby niesamodzielne. I to zarówno najmłodsi jak i nestorzy naszych rodzin. Na łamach biuletynu autorzy zachęcają też do powrotów polskich naukowców, którym w badaniach pomaga Fundacja na rzecz Nauki Polskiej. Pokazują jak nowoczesne projekty internetowe wyrównują szanse osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. Prezentują też ofertę platform startowych, głownie w kontekście rozwoju zawodowego osób młodych.

Przeczytacie Państwo o małych przedsięwzięciach, które integrują mieszkańców pogranicza Polski oraz o ciekawych projektach ?zielonych miast?, które dają mieszkańcom miejsce nie tylko do intensywnej pracy, ale też do zasłużonego odpoczynku.

W numerze jest zachęta też do udziału w szkoleniach dla przedsiębiorców. Zainaugurowano je jeszcze w ubiegłym roku, ale w tym planuje się kolejne spotkania dla firm w całej Polsce.

Elektroniczną wersję Biuletynu znajdziesz na stronie Publikacje.

Źródło: Portal Funduszy Europejskich

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Biuletyn „Fundusze Europejskie w Polsce”, nr 42"

Cześć ludzie! ktoś coś słyszał o dopłatach? W styczniu chyba nic nikomu nie płacili. Ktoś wie, kiedy mają wznowić wypłaty?

Z tego co pisaliśmy na innej stronie to w styczniu raczej nie ma co liczyć.

ktoś pisał że od 16 lutego

Oj to szkoda. Bo miałam nadzieję, że coś rzucą na dniach. ehhh…

Dopłat nie ma!!! SĄ TYLKO INFORMACJE,ŻE W PRZYSZŁYM ROKU DOPŁATY ZOSTANĄ MOCNO UKRÓCONE.

Mogą sobie te dopłaty w buty wsadzić nawet tylko niech nam zapłacą za naszą prace godziwe pieniądze i nikt nie będzie czekał rok na jałmużne jak żebrak każdy sobie sam wypracuje pieniądze.

Tak jabatan myślałem pięć lat temu, i nadal tak myślę…. pozdrawiam….

comment image. No to porownajcie

A przeglądałem ostanio faktury za mleko w 2005roku też było 1,10za litr mleka. Wszystko do góry a mleko bez zmian od tylu lat

wpDiscuz
banner