Dofinansowanie audytów energetycznych i ostatni w 2013 roku konkurs na dofinansowanie działań inwestycyjnych prowadzących do oszczędności energii lub wzrostu efektywności energetycznej przedsiębiorstw

[ hana-code-insert ] ''zotwki’' is not found
Od 6 września można składać do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wnioski o dofinansowanie audytów energetycznych., natomiast od 3 października będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych, prowadzących do efektywnego wykorzystania energii lub uzyskania wymiernych oszczędności energii.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór konkursowy w ramach programu  5.4 Efektywne wykorzystanie energii – część 1 – Dofinansowanie audytów energetycznych i elektroenergetycznych w przedsiębiorstwach.

Terminy składania wniosków: od 6 września 2013 r. do 4 października 2013 r.

Informacja o naborze jest dostępna na stronie internetowej NFOŚiGW:http://www.nfosigw.gov.pl/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/efektywne-wykorzystanie-energii/konkurs11ewe—czesc-1/

 

Ogłoszono też  ostatni w tym roku 12 nabór konkursowy w ramach programu 5.4 Efektywne wykorzystanie energii ? część 2 – Dofinansowanie zadań inwestycyjnych prowadzących do oszczędności energii lub wzrostu efektywności energetycznej przedsiębiorstw.

Terminy składania wniosków: od 3 października 2013 r. do 4 listopada 2013 r.

Informacja o naborze jest dostępna na stronie internetowej NFOŚiGW:

http://www.nfosigw.gov.pl/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/efektywne-wykorzystanie-energii/konkurs12ewe—czesc-2/

 

Po raz pierwszy aplikacja o środki NFOŚiGW będzie odbywała się z wykorzystaniem ?Generatora Wniosków o Dofinansowanie?. Jest to system umożliwiający wypełnienie i złożenie kompletnego wniosku w wersji elektronicznej. GWD jako aplikacja jest dostępny na stronie internetowej pod adresem: http://gwd.nfosigw.gov.pl.

Źródło: MRR

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.